Kempy v Čr

Vítejte na webu s informacemi a kontakty na kempy v Čr. Levná dovolená v kempu! Ubytování pro vodáky. Stanování v přírodě. To vše spolu s kontakty kempů v Čr naleznete na porále kempyvcr.cz! Sháníte parkování pro karavany nebo hledáte luxusní, dobře hodnocený autokemp v Evropě? Snadné hledání v mapách autokempů a kempů v Čr, kempy v Chorvatsku, kempy v Itálii atd. Bydlení pod stanem. To je romantika spojená s luxusem zázemí kempů a autokepů.

Autokemp a Penzion WOLF WAKE & FUN ATC Žralok Plumlov

KEMP LINDA ÚŠTĚK

www: www.kemp-ustek.cz
E-mail: kemp-ustek@email.cz
Telefon:607 493 593
Fax:
Adresa: Jezero Chmelař
ÚŠTĚK
41145

Jezero Chmelař – úštěk ubytování v chatičkách přímo u pláže,více informací na našich www stránkách, kemp-ustek.cz, nebo na telefonu.Chatičky pro 4 až 5 osob jsou vybaveny vlastním kuchyňkou,chladnička,vařič,mikrovlnka,varná konvice,základní nádobí pro rodinu,umyvadlo,wc,sprchový kout,lůžkoviny,TV.Cena je uvedena za chatičku a den a zahrnuje spotřebu vody a energie.K bezplatnému použití použití gril,šlapadlo,minigolf.V blízkosti čtyřkolková a motokrosová trať-možnost zapůjčení čtyřkolky k vaší jízdě a zábavě.

Máte zkušenost s tímto subjektem? Vložte komentář!

Tento formulář neslouží pro kontaktování subjektu! (K tomu použijte e-mailovou adresu výše)

* Váš e-mail zůstane skrytý

Aktuality

Wake kemp Třeboutice

obrazek Kemp a tábořište Třeboutice Vám představuje Wake camp. Sportovní středisko pro vodní sporty. Vyzkoušejte vodní lyžování, wakeboarding a užijte si vodních radovánek v příjemném prostředí kempu v Třebouticích. Více ...

Ceny kempů

obrazek Přinášíme Vám informace o průměrných cenách kempů a ubytovaní v autokempech. Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.