Kempy v Čr

Vítejte na webu s informacemi a kontakty na kempy v Čr. Levná dovolená v kempu! Ubytování pro vodáky. Stanování v přírodě. To vše spolu s kontakty kempů v Čr naleznete na porále kempyvcr.cz! Sháníte parkování pro karavany nebo hledáte luxusní, dobře hodnocený autokemp v Evropě? Snadné hledání v mapách autokempů a kempů v Čr, kempy v Chorvatsku, kempy v Itálii atd. Bydlení pod stanem. To je romantika spojená s luxusem zázemí kempů a autokepů.

WAKE & FUN ATC Žralok Plumlov Autokemp a Penzion WOLF

Hodnocení kempů

Dovolená v kempu může skýtat i nástrahy, které byste při ubytování v campu neradi čekali. Vysněná dovolená vybraná v katalogu dovolených se dost liší od vyobrazených fotografií v katalogu.

V Česku zatím kempy nemají povinou kategorazici dle vybavenosti a komfortu, který návštevníkům kempu nabízí. V řadě zemí, ale je toto rozdělení povinné a zákazníkům při výběru dovolené umožňují snadný výběr dle katergorie kempu nebo autokempu.

Kempy můžeme rozlišovat dle hvězdiček, podobně jak to známe při ubytování hotelu.

A co by tedy měly ony hvězdičky naznačovat?

  • Jednoduché tábořiště: *

Je kemp nebo tábořiště s recepcí a označením jako tábořiště. 

Kemp by měl zaručovat pohodlné místo pro postavení stanu a mít zpevněné komunikace uvnitř areálu tábořiště.

Dostatečný počtem záchodů, umyvadel a popelnic musí disponovat dobrý kemp

  • Kemp: * *
Narozdíl od tábořiště kemp se dvěma hvězdičkami disponuje navíc kuchyňkou, sprchamy, zázemí pro sportovní využití, možnost napojení na el. síť. 220V. Telefon v místě a samoobsluha do 500 m by měla být samozřejmostí.

  • Kempy a Autokempy: * * *

Kemp se třemi hvězdičkami nabízí od méně komfortního kempu navíc recepci s nepřetržitým provozem, samoobslohu a drogerii uvnitř kempu. Využití wifi připojení v kempu je dnes už také běžné.

  • Luxusní Kempy : * * * *

Luxusní kempy jsou to nejlepší kde můžete s karavany a stany bydlet na Vaší dovolené. Nabídka sportovních areálů a sportoviště na tenis, volejbal, beachvolejbal, petanque, minigolf atd.

Ostraha v areálu Váš majetek nerušeně hlídá po celou dobu pobytu. Příjem karet nebo restauracce v kempu zpříjemní na maximum Vaše ubytovaání v kempech a utokempech.

 

Kemp hrůza
07.08.2014 20:10:23 | Krausová
Strávily jsme v kempu Orlík - Loužek 3 noci a měli jsme zaplacený celý týden,.Samozřejmě peníze nevrátily i když nebyly schopni zajistit klid ani po půlnoci a to slibují v manuálu klid od 22 hod. do 6.hod.Sousedé vedle stále pili alkohol do rána a řvali, takže jsme se nevyspali.Správce,s kterým jsme stížnost řešily,se ani nepředstavil, po další stížnosti na noční hluk si vymýšleli a snažily se z nás dělat blbce.Dlouhodobě pronajaté apartmány jsou prý pro ně důležitější, než návštěvník který přijede na týden!Ale my jsme také zaplatily a pár týdnů dopředu.Majitel by si měl příště obsazovat tedy jen na dlouhou dobu a nenabízet kemp běžným rekreantům,ale spíš alkoholikům!.Reklama kterou si umístily na internet je nepravdivá od začátku až do konce a fotky nejméně 20 let staré!Restauraci Koliba by měla nutně navštívit ČOI a hygiena!
Jídlo špatné, malý výběr, nádobí špatně myté, okrádání zákazníků na porcích.Dětský bazén kalný,nazelenalý.
Za nás tedy kemp na zavření!!!!


Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Aktuality

Wake kemp Třeboutice

obrazek Kemp a tábořište Třeboutice Vám představuje Wake camp. Sportovní středisko pro vodní sporty. Vyzkoušejte vodní lyžování, wakeboarding a užijte si vodních radovánek v příjemném prostředí kempu v Třebouticích. Více ...

Ceny kempů

obrazek Přinášíme Vám informace o průměrných cenách kempů a ubytovaní v autokempech. Více ...

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.